Tradicinė Balsių bendruomenės šventė

Tradiciškai – devyniolika metų, Balsių mikrorajone, nuostabiame balsiečių įkurtame Balsių „Mitologiniame parke“, susirenka Balsių ir apylinkių gyventojai švęsti bendrystę. Daugel metų buriamės pabūti drauge, pasidžiaugti nuveiktais darbais, įgyvendintais tikslais ir siekiais.
Balsių bendruomenės šventė, tai renginys vienijantis ir telkiantis gyventojus.
Nuo ankstyvo ryto pradedama šventė tradiciniu bėgimu Balsių gatvėmis, kur bėga ir jauni, ir senjorai. Tradiciniame bėgime dalyvauja daugiau nei 100 gyventojų. Krepšinio turnyras, tinklinio varžybos vyksta Balsių progimnazijos sporto aikštyne, estafetės vaikams, – tai tik dalis veiklų, kuriose dalyvauja Balsių (mikro)rajono gyventojai ir svečiai.
Gerokai po pietų, (mikro)rajono gyventojai ir svečiai susiburia „Balsių Mitologiniame parke“, čia džiaugiamasi kūrybingais balsiečiais; šoka mamos ir vaikai, pasirodo saviveiklininkai, programą pristato Balsių progimnazijos būrelių vaikai. Kviestinis svečias – vakaro „vinis“.
Šiais metais Balsių (mikro)rajonui sukanka 30 metų.
Balsių švente pasidžiaugti, su kaimynu susipažinti ar pasimatyti, per dieną atvyksta apie 3000 Balsių ir apylinkių gyventojų, svečių iš svetur.

Sutelkti ir bendruomeniškai pabūti, paplepėti ar pasišokti su kaimynu, pasigrožėti kūrybingais balsiečiais, pasidžiaugti, kad Balsių (mikro)rajonas auga ir gražėja. Šventę aplankys daugiau nei 3000 gyventojų, ne tik iš Balsių, bet ir viso Vilniaus miesto.
Balsių bendruomenės šventė, tai bendruomeniškumo stiprinimo šventė. Tai tradicija puoselėjama 18 metų.

 

Skip to content