Bendruomeniški balsiečiai

Projekto tikslas: Telkti Balsių Bendruomenę bendroms veikloms, bendriems tikslams, skatinti bendruomeniškumą.
Uždaviniai:

  1. Skatinti bendruomeniškumą (įtraukti gyventojus į bendruomenės gyvenimą) ir išsaugoti jau sukurtas tradicijas, t.y. kartu su Balsių progimnazija organizuoti Kalėdinio atviruko bei sveikinimo konkursą;
  2. Kartu sukurti 2019 Balsių kalendorių;
  3. Transporto žiedo apželdinimas pasitelkiant Balsių bendruomenės narius;
  4. Skatinant aktyvų laisvalaikį organizuoti orientavimosi žaidimus „Balsių lobiai“;
  5. Suburti Balsių etnokultūrinį moterų klubą „Kielė“, kuriame puoselėjamos senovės tradicijos, daromi kūrybiški darbai, klausomasi mokymų ir seminarų.

Jau septintus metus (kartu su  Balsių progimnazija)  rengsime progimnazijos moksleivių Balsių Kalėdinio atviruko ir sveikinimo konkursą. Tapo tradicija, kad vaikai jį patys išnešios ir įteiks savo kaimynams; Iš bendruomenės narių atsiųstų nuotraukų bus sukurtas kalendorius, kuris džiugins Balsių bendruomenės narius ir svečius. Transporto žiedo apželdinimas pasitelkiant Balsių bendruomenės narius, Balsių šaulių būrį ir gyventojus.  Žiedo apželdinimo projektą sukurs Balsių gyventoja, landšafto specialistė. Keturi orientavimosi sporto šeštadieniai „Balsių lobis“.  Vaikų komandoms bus pateiktos užduotys – mįslės, kurias įminus ras lobį.  Mažesniems vaikams žaidimas vyks Mitologiniame parke, vyresniems vaikams prie Balsio ežero.  Prieš kiekvieną žaidimą apšilimas, mankšta. Trys Balsių etnokultūrinio moterų klubo „Kielė“ susitikimai, kurių metu pinsime rudens ir advento vainikus, kepsime kalėdinius meduolius, mokysimės veido priežiūros ir makiažo paslapčių.

Skip to content