Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Mieli Balsių bendruomenės nariai, informuojame, kad Balsių bendruomenės narių visuotinis ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas vyks š.m. vasario 27 d. nuo 18:30 val. Dėl nario mokesčio sumokėjimo už 2019 m. Mielas Balsių bendruomenės nary, primename, kad nario mokestį reikėtų susimokėti už einamuosius metus iki š.m. Birželio mėn. 1 d.

Žvilgsnis į Balsius iš paukščio skrydžio

Ten, kur dabar įsikūrę Balsiai, anksčiau buvo kaimas. Tarybiniais laikais pradėta vykdyti socialinė politika įtakojo šios teritorijos plėtrą – darbuotojams čia buvo nemokamai dalinami žemės sklypai namų statybai.  Taip pamažu dar sovietmečiu miesto žmonės pradėjo čia statytis namus, dauguma jų persikėlė čia gyventi iš miesto.

Balsiai – tai šiauriausia Vilniaus miesto Verkių seniūnijos dalis, kuri prasideda nuo Verkių regioninio parko ir ribojasi su Neries upe bei nepaprasto grožio Žaliaisiais ežerais ir baigiasi ties miesto riba.

Balsiuose dominuoja nuosavi namai, daugelyje jų auga jau trečioji Balsių karta. Į šį rajoną atsikrausto jaunos šeimos, todėl vidutinis gyventojų amžius – apie 45 metai, apie trečdalis gyventojų – vaikai. Šiuo metu Balsiuose bei aplinkinėse Verkių Riešės, Ožkinių, Kryžiokų, Krakiškių, Naujanerių, Pagubės apylinkėse, kurios supa Balsių rajoną, gyvena virš 8000 gyventojų.

Žvilgsnis į Balsius iš paukščio skrydžio…

apie3

Balsiai

Balsiai

apie4

apie5

apie6

apie7

apie8

apie9