Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Balsių bendruomenė su Jumis jau 15 metų drauge! Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2017 m.

Tradicinis bėgimas Balsių gatvėmis

Šiemet, minint Balsių bendruomenės įkūrimo 15 metų sukaktį, tikimės aktyvaus gyventojų dalyvavimo mūsų tradiciniame bėgime birželio 3 d. 11 val. Graži ir simbolinė dovana galėtu būti  150 bėgimo dalyvių bent po 10 už kiekvienus  mūsų veiklos metus. Prisidėkite prie šios dovanos savo dalyvavimu. Prie finišo linijos kiekvieno lauks unikalaus dizaino atminimo medaliai, o gausiausiai dalyvavusiai šeimynai, kaip visada ypatingas prizas.

Tradicinio bėgimo Balsių gatvėmis schema
Bėgimo schema

5 komentarai

 • Rimvydas

  Svarbus pranešimas….Gerbiami kaimynai ir mūsų šventės svečiai, praeitą savaitę vykusios Balsių Blusos akcijos metu turėjome rūpesčių su autobusų parku dėl netvarkingai kelkraštyje paliktų automobilių, kurie trukdė autobusų eismą. Pamoką išmokome ir prašome Jūsų į šventę atvykti be automobilių arba juos pastatyti Balsių ūkininkų turgelio sklype. Taip palengvinsite organizatorių darbą ir padėsite išlaikyti šventinę nuotaiką, juk švęsime mūsų bendruomenės 15 -tąją vasaros šventę, tad kam tie bereikalingi rūpesčiai.

 • Rimvydas

  Labai džiaugiamės balsiečių entuziazmu, apie tai, kad jūsų miesto šventėje bus palaikoma ir Pasaulio lietuvių bėgimo iniciatyva, jau paskelbėme ir savo kanalais 🙂

  Tiesa, dalyvių sąrašo tikrai labai lauksime ir įtrauksime į bendrą oficialų Pasaulio lietuvių bėgimo sąrašą, 🙂

  Sėkmingo jums ateinančio renginio, tikiuosi, kad Balsiai ateinančią savaitę nušvis ryškiausiomis spalvomis, o kaip ir patarėte – to įrodymų ieškosime jūsų galerijoje ir, jeigu turėsite video medžiagos, bandysime įtraukti į baigtinį „Pasaulio lietuvių bėgimo“ video klipą.

  Su geriausiais linkėjimais iš Talino,
  Justina Kunickaitė
  Pasaulio lietuvių bėgimo koordinatorė

 • Rimantas M. pirmininkas

  Bėgimo Balsių gatvėmis dalyvių registracija prasidės 10 val. šalia Balsių Mitologinio parko.

 • Jolita

  Ar reikia registruotis, jei taip, kur?

 • Rimantas M. pirmininkas

  Balsių bendruomenė prisijungia prie pasaulio lietuvių iniciatyvos. https://docs.google.com/forms/d/1xlN019yrTgpiRE8TFDxySCD-88YZZM2HXjal4eNU9J8/viewform?edit_requested=true

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.