Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Balsių bendruomenė su Jumis jau 15 metų drauge! Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2017 m.

Naujai atidaryta Šeimos krautuvėlė „Čia Market“ Balsių g. 12, Vilniuje. Didiname parduotuvės kolektyvą ir kviečiame prisijungti prie mūsų

Džiaugiamės, kad esame  Balsiuose, kur tokia stipri ir geranoriška bendruomenė.
Ruošiamės parduotuvės atidarymui. Labai stengiamės, kad  atsidarytume kuo greičiau. Norime pirkėjus pasitikti su pilnomis lentynomis prekių, bet be eilių.

Naujai atidaryta Šeimos krautuvėlė „Čia Market“ Balsių g. 12, Vilniuje. Didiname parduotuvės kolektyvą ir kviečiame prisijungti prie mūsų. Balsių ir aplinkinių apylinkių gyventojams tai bus puiki galimybė turėti darbą arti namų, o mums bus malonu jaustis vietos bendruomenės dalimi.

Patogus susisiekimas viešuoju transportu (iš Birelių, Sakališkių 76 autobusų maršrutas; iš Pagubės 36 ir 65 autobusų maršrutai, iš Krakiškių 36, 65 ir 76 autobusų maršrutai; iš Skirgiškių 66 autobusų maršrutas; iš Naujanerių, Kryžiokų, Verkių Riešės 36, 65, 66, 76 autobusų maršrutai; iš Ožkinių, Staviškių, Naujųjų Verkių, Kremplių 65 autobusų maršrutas).

Daugiau informacijos telefonu +370 614 50758 ar el. paštu v.vaitkeviciene@ciamarket.lt

5 komentarai

 • Jolanta

  Cia rasiau apie Balsiu CIA MARKETA.

 • Jolanta

  sveiki nuostabi parduotuve svari,jauki,nuostabios ir paslaigios pardavejos,i visus man rupimus klausimus atsako nuveda parodo, va tokios turi dirbti pardavejo,aciu parduotuves vadybininkei jei neklystu vardu REGINA greita visada energinga aciu kad surinkote gera kolektyva visada su dideliu noru atvaziuoju pas jus apsipirkti sekmes ir toliau taip dirbti.

 • Arū

  Gal galetumete parasyti kokiu darbotoju dar reike

 • Nijole

  Sveiki!7m.dirbau z.ezeru „maxima“-kasininke ir vyr.kasininke.Domintu atlyginimas.Aciu uz informacija.

  • Rimvydas

   Nijole, daugiau informacijos gausite paskambinusi skelbime nurodytu telefono numeriu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.