Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ (VASARIO 16 D.), 15:00 val. vyks eisena nuo Balsių mokyklos (Bubilo, Balsių, Jundos, Austėjos, Balsių gatvėmis), link Balsių „Mitologinio parko“. 16:00 val. kviečiame visus susiburti drauge Balsių „Mitologiniame parke“ bei kartu sugiedoti „Lietuva brangi“. Š.m. kovo 7 d. (trečiadienį), 19:00 val. vyks Balsių bendruomenės visuotinis ataskaitinis susirinkimas Balsių progimnazijos renginių salėje (Bubilo g. 8) Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m.

Seminaras „Saugūs Balsiai II“

Praktiniai patarimai: kaip apsaugoti savo namus ir turtą.

Nuo 18:0 val., Balsių mokyklos I–ojo aukšto foje vyks atšvaitų dalinimo akcija visiems atėjusiems į šį seminarą.

Ar tikrai Balsiuose saugu?

Mieli kaimynai, atėjus tamsiajam metų sezonui reikia pasirūpinti ne tik būsto šildymų, bet ir jo saugumu. Kiek mes jaučiamės saugūs ir kiek tokie esame iš tikrųjų?

Apie tai pasikalbėti kviečiame į praktinį seminarą, kuriame dalyvaus: I–ojo PK bendruomenės pareigūnė Lilijana Malinovskaja, vyriausiasis tyrėjas Vitalijus Jagminas ir kiti pareigūnai kurie apžvelgs mūsų rajono kriminogenine situaciją ir tendencijas kurios mus neramina. Savo įžvalgas ir pasiūlymus pateiks mūsų bendruomenės partneriai, Ekskomisarų biuro atstovai.

Seminaro metu galėsime pasidalinti savo patirtimi ir praktiniais veiksmais kurie gali padaryti didelę įtaką Jūsų pačių ir gyvenamos aplinkos saugumui. Apie prevenciją sakoma: Geriau būti apdairiems ir neįsipjauti į pirštą, negu patirti skausmą ir vėliau ilgai gydyti pūliuojančia žaizdą.

Seminaro metu registruosime į paskaitą, gyventojus, norinčius apsisaugoti nuo telefoninių sukčių. Kaip juos atpažinti ir neužkibti, kaip padėti policijos tyrėjams atskleisti tokius nusikaltimus.

Šia tema paskaitą ves policijos veteranas Sigitas Mecelica. Būkite aktyvūs ir praneškite savo kaimynams, o ypač garbaus amžiaus senjorams į kuriuos dažniausiai ir taikosi tokie niekšeliai.

Tamsūs vakarai gali būti labai naudingi savišvietai, todėl pasinaudokime tuo ir linkiu Jums nepapulti į TV žinių kriminalų apžvalgas. Tebūna „Balsiai vieta, kur saugu ir gera gyventi!“

Užsiregistruoti į šį seminarą galite ČIA, Taip pat bus galima užsiregistruoti ir seminaro metu gyvoje eilėje.

Seminaras organizuojamas pagal: 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus miesto savivaldybėje paraiškos projektą „Balsiuose gyventi gera!!“