Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ (VASARIO 16 D.), 15:00 val. vyks eisena nuo Balsių mokyklos (Bubilo, Balsių, Jundos, Austėjos, Balsių gatvėmis), link Balsių „Mitologinio parko“. 16:00 val. kviečiame visus susiburti drauge Balsių „Mitologiniame parke“ bei kartu sugiedoti „Lietuva brangi“. Š.m. kovo 7 d. (trečiadienį), 19:00 val. vyks Balsių bendruomenės visuotinis ataskaitinis susirinkimas Balsių progimnazijos renginių salėje (Bubilo g. 8) Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m.

Seminaras „Kaip priimti sprendimą, kai atidėlioju?“

Kasdien susiduriame su krūva pasirinkimų. Vienus jų priimti gana paprasta ir tai darome priėmimo ar atmetimo būdu – „tinka-netinka“.

Kitus racionaliai apmąstome, sudėliojame „pliusus“ ir „minusus“ ir taip išsirenkame tinkamą tam momentui variantą.

Trečiuosius nešiojamės su savimi taip ilgai, kad net ima kankinti nemiga, bet kaskart prabudus trečią ryto atsakymo vis tik neturime.

Tad kaip nebėgti nuo sprendimo ir jį pagaliau priimti š.m. spalio 24 d. nuo 18:00 val. iki 20:30 val.

Kviečiame į susitikimą  „KAIP PRIIMTI SPRENDIMĄ, KAI ATIDĖLIOJU?

 Balsių bendruomenės centre 202 kab., Bubilo g. 8.

Vietų skaičius ribotas. Užsiregistruoti galite  ČIA

pirmenybė teikiama Balsių bendruomenės nariams sumokėjusiems nario mokestį už einamuosius metus.

Tai praktinis užsiėmimas, kurio metu pamėginsime išjudinti  užsistovėjusius sprendimus.

Susitikimą veda dr. Aistė Dromantaitė.

Trumpai apie lektorę: 

Aistė Dromantaitė profesinėje veikloje yra socialinių mokslų daktarė, docentė, sertifikuota koučingo specialistė, Tarptautinės Koučingo asociacijos Lietuvoje (ICF Lietuva) direktorė ir valdybos narė. Ji veda mokymus ir teikia individualias konsultacijas, rašo įvairius mokslinius ir populiariuosius straipsnius, dalyvauja tarptautiniuose koučingo tyrimuose ir visuomeninėje veikloje. Kadangi siekia nuolat augti, Aistė gilina žinias koučingo, socialinės ir organizacinės psichologijos srityse bei kelia kvalifikaciją įvairiuose mokymuose. Šiuo metu Aistė studijuoja Geštalt terapiją Vilniaus Geštalt Institute (2016 m. baigė Geštalt grupinės terapijos kursą). Aistė yra kelių vadybos knygų autorė ir bendraautorė, taip pat viena pirmųjų ir pagrindinių Ugdomojo vadovavimo (koučingo) magistrantūros studijų programos kūrėjų Lietuvoje. Šalia profesinės veiklos ji yra trijų vaikų mama. Aistė labai vertina nuoširdų santykį, todėl tiek asmeninė, tiek  darbo filosofija remiasi požiūriu padėti kitam pažinti save geriau ir drauge susidėlioti savuosius atsakymus, o organizacijoms – teikti kokybiškus ir profesionalius patyriminius mokymus, grįstus naujausiomis mokslo žiniomis bei atradimais.

Seminaras organizuojamas pagal: 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus miesto savivaldybėje paraiškos projektą „Balsiuose gyventi gera!!“