Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ (VASARIO 16 D.), 15:00 val. vyks eisena nuo Balsių mokyklos (Bubilo, Balsių, Jundos, Austėjos, Balsių gatvėmis), link Balsių „Mitologinio parko“. 16:00 val. kviečiame visus susiburti drauge Balsių „Mitologiniame parke“ bei kartu sugiedoti „Lietuva brangi“. Š.m. kovo 7 d. (trečiadienį), 19:00 val. vyks Balsių bendruomenės visuotinis ataskaitinis susirinkimas Balsių progimnazijos renginių salėje (Bubilo g. 8) Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m.

2017 m. Lapkričio mėnesio renginiai

BALSIŲ BENDRUOMENĖS

2017 m. LAPKRIČIO MĖNESIO RENGINIAI

Lapkričio 16 d.  18.30 val.  praktinis viešojo kalbėjimo seminaras – „Kur, kada ir kaip kalbėti?“, Balsių bendruomenės centre, 202 kab., Bubilo g. 8 (būtina išankstinė registracija).

Šiais laikais,  kai naudojamės įvairiausiomis technologijomis vis mažiau turime gyvo komunikavo patirties. Visgi  mums dažnai reikia kalbėti viešai, bendrauti su bendradarbiais ir vaikais –  darosi vis sunkiau išdėstyti mintis, suformuluoti savo idejas, įtikinti.

Todėl labai svarbu sužinoti ir išbandysit kaip, kiek ir kada kalbėti, kad mūsų tikslai būtų pasiekti. 

Praktinį seminarą ves balsietis aktorius, Edukologijos universiteto docentas, viešojo kalbėjimo treneris Vytautas Kontrimas

Lapkričio 23 d.  18.30 val.  seminaras – mokymai „Negalios pažinimas. Kaip bendrauti su žmonėmis turinčiais negalią“, Balsių bendruomenės centre, 202 kab., Bubilo g. 8 (būtina išankstinė registracija).

  • Kaip bendrauti su žmogumi, kai esate ne viename akių lygyje, nes jis sėdi vežimėlyje?
  • Kaip kurčiam žmogui paaiškinti kelią? O kaip aklam?
  • Kaip suprasti, kad žmogus neįgalus, jei negalios nesimato?

Net ir būdami sveiki ir stiprūs mes senstame, o su amžiumi pradedame prasčiau matyti, girdėti, sunkiau vaikščioti ir patys tampame nebe tokie įgalūs.

Į visus šiuos (ir ne tik į šiuos) klausimus atsakys Lietuvos žmonių su negalia sąjungos atstovai (R. Kavaliauskaitė ir R. Šidlauskaitė) bei U. Šakūnienė (Lietuvos nefrologinių ligonių asociacijos „Gyvastis“ steigėja ir  ilgametė šios asociacijos prezidentė).

Mokymų lektoriai taip pat jums  pasiūlys įsijausti į įvairias negalias turinčių žmonių vaidmenį.

Net ir būdami sveiki ir stiprūs mes senstame, o su amžiumi pradedame prasčiau matyti, girdėti, sunkiau vaikščioti ir patys tampame nebe tokie įgalūs.

Lapkričio 29 d. 18.30 val. praktinis seminaras „Prisiminkime tradicinius lietuviškus sveikatinimo būdus“. Balsių bendruomenės centre, 202 kab., Bubilo g. 8  (būtina išankstinė registracija).

Seminarą ves balsietė pirtininkė-žoliautoja, sveikos gyvensenos švenčių organizatorė Ramunė Žukauskienė

Visi renginiai NEMOKAMI.

Sąrašas gali būti papildytas mėnesio eigoje,  todėl kviečiame aktyviai sekti mūsų skelbiamas naujienas.

Šie seminarai organizuojami pagal: 2017 m. Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Vilniaus miesto savivaldybėje paraiškos projektą „Balsiuose gyventi gera!!“