Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::widget($args) should be compatible with WP_Widget::widget($args, $instance) in /home/balsiai/domains/balsiai.org/public_html/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0

Warning: Declaration of nys_SubscribeWidget::form() should be compatible with WP_Widget::form($instance) in /home/balsiai/domains/balsiai.org/public_html/wp-content/plugins/navayan-subscribe/functions.php on line 0
Dalinkimės ir kviečiame būti budriais | Balsių bendruomenė

Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Balsių bendruomenė su Jumis jau 15 metų drauge! Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2017 m.

Dalinkimės ir kviečiame būti budriais

Šiandien sulaukėme prašymo paskelbti informaciją.

Dalinamės ir kviečiame būti budriais

š.m. kovo 11 d. buvo įvykdyta nusikalstama veika, kurios metu buvo išdaužtas man priklausančios transporto priemonės langas ir pavogta transporto priemonėje palikta rankinė su joje esančiais daiktais.

Nuoroda spaudoje

http://kauno.diena.lt/naujienos/vilnius/nusikaltimai-ir-nelaimes/vilniuje-lexus-apvogtas-vos-kelias-sekundes-803806, kurioje yra transporto priemonės duomenys.

Atsižvelgiant į tai, kad siekiame gyventi saugioje mus supančioje aplinkoje, nurodytoje vietoje statomi automobiliai vaikų tėvelių, atvežančių į mokyklą savo vaikučius, gyventojai turėtų būti informuoti apie tai, kad reikia imtis papildomų saugumo priemonių ir nepalikti jokių daiktų transporto priemonėse.

Taip pat, kai kurie gyventojai yra įsirengę vaizdo stebėjimo sistemas ir galimai fotografijose užfiksuota transporto priemonė buvo nufilmuota tokių gyventojų kamerų, tad jei tokie asmenys pasidalintų turima informacija, tai padėtų mums identifikuoti galimai nusikalstamą veiką padariusius asmenis.