Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ (VASARIO 16 D.), 15:00 val. vyks eisena nuo Balsių mokyklos (Bubilo, Balsių, Jundos, Austėjos, Balsių gatvėmis), link Balsių „Mitologinio parko“. 16:00 val. kviečiame visus susiburti drauge Balsių „Mitologiniame parke“ bei kartu sugiedoti „Lietuva brangi“. Š.m. kovo 7 d. (trečiadienį), 19:00 val. vyks Balsių bendruomenės visuotinis ataskaitinis susirinkimas Balsių progimnazijos renginių salėje (Bubilo g. 8) Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m.

Balsių Jaunimo atsakomasis vizitas į Punską

2015-10-02-2015-10-04 įvyko atsakomasis projekto „Lietuva – Lenkija: tiltas stiprinantis bendruomenių, aktyvaus jaunimo, tarptautinį bendradarbiavimą“ jaunimo dalyvių vizitas į Punską. Balsių jaunimas susipažino su Punsko istoriniu paveldu, jaunimo užimtumo centru – Kultūros namais, bei jaunimo galimybėmis įsilieti į Punsko bendruomeninę veiklą, pasigrožėjo naktiniu Punsku ir įsitikino, kad naktį čia saugu,.
Lietuvos jaunimas pristatė video filmuką apie Punską ir jaunimo svarbą šiam miestui, kurį sukūrė gan trumpo vizito metu.
Glaudus ir šiltas bendradarbiavimas tiesiog tvyrojo ore. Lietuvių grupė važiuodama namo išreiškė norą ir toliau vykdyti kitus projektus, bet su Punsko grupe :).

IMG_7465

IMG_7554

Bendras Balsių bendruomenės ir Punsko valsčiaus logo

Lietuvos Lenkijos jaunimo mainų fondasJRD