Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Balsių bendruomenė su Jumis jau 15 metų drauge! Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2016 m. KVIETIMAS BALSIŲ MIKRORAJONO GYVENTOJAMS PRISIDĖTI PRIE BALSIŲ BENDRUOMENĖS ŠVENTĖS Visi visi, kurie nori prisidėti ir pasidalinti! Tradicinė Balsių bendruomenės šventė skirta Balsių bendruomenės 15 – sioms metinėms paminėti „Jau 15 metų kuriam, augam ir švenčiam drauge!“ Iki tradicinės Balsių šventės „Jau 15 metų kuriam, augam ir švenčiam drauge!“ jau liko tik dvi savaitės KVIEČIAME Balsiečius ir apylinkių gyventojus į visų pamėgtą KAIMYNŲ TURGŲ! šį šeštadienį (gegužės 27 d. 10:00 val.)

Balsių Jaunimo atsakomasis vizitas į Punską

2015-10-02-2015-10-04 įvyko atsakomasis projekto „Lietuva – Lenkija: tiltas stiprinantis bendruomenių, aktyvaus jaunimo, tarptautinį bendradarbiavimą“ jaunimo dalyvių vizitas į Punską. Balsių jaunimas susipažino su Punsko istoriniu paveldu, jaunimo užimtumo centru – Kultūros namais, bei jaunimo galimybėmis įsilieti į Punsko bendruomeninę veiklą, pasigrožėjo naktiniu Punsku ir įsitikino, kad naktį čia saugu,.
Lietuvos jaunimas pristatė video filmuką apie Punską ir jaunimo svarbą šiam miestui, kurį sukūrė gan trumpo vizito metu.
Glaudus ir šiltas bendradarbiavimas tiesiog tvyrojo ore. Lietuvių grupė važiuodama namo išreiškė norą ir toliau vykdyti kitus projektus, bet su Punsko grupe :).

IMG_7465

IMG_7554

Bendras Balsių bendruomenės ir Punsko valsčiaus logo

Lietuvos Lenkijos jaunimo mainų fondasJRD

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.