Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ (VASARIO 16 D.), 15:00 val. vyks eisena nuo Balsių mokyklos (Bubilo, Balsių, Jundos, Austėjos, Balsių gatvėmis), link Balsių „Mitologinio parko“. 16:00 val. kviečiame visus susiburti drauge Balsių „Mitologiniame parke“ bei kartu sugiedoti „Lietuva brangi“. Š.m. kovo 7 d. (trečiadienį), 19:00 val. vyks Balsių bendruomenės visuotinis ataskaitinis susirinkimas Balsių progimnazijos renginių salėje (Bubilo g. 8) Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m.

Pasidalinkite Užgavėnių šventės Balsiuose akimirkomis

Gerb. Balsių ir apylinkių gyventojai,

Turintys šių metų Užgavėnių šventės filmuotų vaizdo įrašų ir  nuotraukų  prašome pasidalinti su Balsių bendruomene ir jos gyventojais.

Filmuotus vaizdo įrašus ir nuotraukas prašome atsiųskite Balsių bendruomenei el. paštu: info@balsiai.org, arba atneškite į Balsių bendruomenės centrą Balsių mokykloje į 202 kab.

Arba galite palikti pas mokyklos budintį pirmadieniais – ketvirtadieniais nuo 7:30 val. iki 20:30 val.

penktadieniais nuo 7:30 val. iki 19:30 val.

Dalinkimės Užgavėnių šventės įspūdžiais su visais Balsių gyventojais.

Užgavėnių šventės akimirkos Balsiuose

Užgavėnių šventės Balsiuose nuotraukos

 

 

Pagarbiai,
Jūsų Balsių bendruomenė

Komentarų: 1

  • Rimantas

    Šių metų Užgavėnių šventėje dalyvavo rekordinis skaičius žmonių (apie 500). Tai puikiai atspindi sparčiai auganti Balsių rajoną. Jau 15 metus bendruomenės pastangomis tradiciškai rengiama Užgavėnių šventė suburia visus gyventojus linksmam šurmuliui. Noriu padėkoti šios šventės rėmėjams: UAB Palink už saldainius mažiesiems, PC „Čia market“ už šventės vaišių simbolį BARONKAS. Organizatoriams ir pagalbininkams: bendruomenės administratoriui Rimvydui Lisauskui už garso aprūpinimą, Balsių mokyklos etnokultūros klasių mokytojoms už MORĖS pagaminimą ir nuotaikingą moksleivių pasirodymą, Senjorų folkloro ansambliui AUŠRINĖ už šventės programą ir šokius, o Juozui už Lašininio personažą, Karolis Rėksnys už Kanapinio personažą, Juliui ir Stasei Krupeliams bei Balsių šaulei Valerijai Daukšienei už blynų vaišes ir kvapnia arbatą, Všį „12 žirnių“ virėjoms išvirusioms žirniene ir arbata, oranžiniam autobusiukui The Roling Waffles už jų skanėstus, vyrukams iš Krikščioniško namo už pagalba sukraunant laužą, Verkių girininkijai už atvežtas malkas, bendruomenės tarybos nariams Adonei Markienei, Neringai Mačiulienei ir Neringai Abugelytei Kleniauskienei už Užgavėnių vaišių dalinimą, Balsių šauliams Giedriui Janarauskui ir Mantui Rauckiui už laužo užkūrimą ir tvarkos palaikymą, metraštininkui Augustui Petrui Mažeikiui už puikias nuotraukas ir filmą. Didelis AČIŪ Jums juk be geranoriškos pagalbos tokie renginiai tiesiog nevyktu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.