Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Mieli Balsių bendruomenės nariai, informuojame, kad Balsių bendruomenės narių visuotinis ataskaitinis – rinkiminis susirinkimas vyks š.m. vasario 27 d. nuo 18:30 val. Dėl nario mokesčio sumokėjimo už 2019 m. Mielas Balsių bendruomenės nary, primename, kad nario mokestį reikėtų susimokėti už einamuosius metus iki š.m. Birželio mėn. 1 d.

Balsių turgelis kiekvieną šeštadienį

Kiekvieną šeštadienį 8:00 – 12:30, Ragučio – Balsių – Bubilo sankirtoje. Iki Balsių turgelio važiuoja 76 maršruto autobusai išlipti reikia Laimos st.

Dar viena puiki žinia – Vilniaus miesto gyventojams (senjorams (pensininkams), neįgaliesiems, mokiniams, studentams ar registruotiems darbo biržoje) prekiauti turgelyje miško gėrybėmis, taip pat savo sklypuose užaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis ir gėlėmis bus galima BE LEIDIMO!
Prekiaujantys savo sklypuose užaugintomis uogomis, vaisiais, daržovėmis ir gėlėmis, privalo turėti žemės nuosavybę patvirtinantį dokumentą arba ūkininko ūkio ar sodininkų bendrijos nario pažymėjimą
ir senjoro (pensininko) arba neįgaliojo pažymėjimą / mokinio arba studento pažymėjimą. Registruoti darbo biržoje privalo turėti asmens tapatybę įrodantį dokumentą ir Vilniaus darbo biržos išduotą pažymą.

Savaitgalį pradėk ramiai, maloniai ir bendruomeniškai 🙂