Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m. Gerb. Balsių bendruomenės nary, primename, kad nario mokestį reikėtų susimokėti už einamuosius metus iki š.m. Birželio mėn. 1 d.

Skelbiame „Gražiausios sodybos“ ir „tvarkingiausios bendrijos“ konkursą

Dėmesio! Balsių bendruomenė nusprendė atgaivinti nuostabų „Gražiausios sodybos“ ir „tvarkingiausios bendrijos“ konkursą. Paskubėkite registruotis, nes jau skelbiam konkurso pradžią!

Konkursas-apžiūra „Gražiausia sodyba“ bus vykdomas trim etapais.

Pirmame etape – vykdomas dalyvių registravimas. Nuo gegužės 27 d. iki birželio 3 d.

Antras etapas – komisija lankosi sodybose (apie lankymo laiką ir datą komisija praneš susisiekus su sodybos savininku), jas fotografuoja, nuotraukas patalpina Balsių interneto svetainėje. Nuo birželio 5 d.

Trečias etapas – internetiniam tinklapyje vyksta balsavimas (už jums labiausiai patikusią sodybą). Sumuojami komisijos ir internautų balsai. Nuo birželio 5 d. iki birželio 7 d. 24 val.

Birželio 8 dieną, Balsių šventės metu, bus paskelbti „Gražiausios sodybos“ ir „Tvarkingiausios bendrijos “ nominacijų nugalėtojai ir įteikti prizai, diplomai.

KONKURSO VIETA: Balsių gyvenvietė ir jos apylinkės, sodų bendrijos.

KONKURSO DATA IR LAIKAS: 2013 m. gegužės mėn. 27 dienos iki birželio 7 d. Organizatoriai pasilieka teisę keisti sodybų lankymo laiką dėl blogų oro sąlygų. Jei taip atsitiktų apie tai pranešime asmeniškai.

DALYVIŲ REGISTRACIJA : išankstinė registracija vykdoma iki birželio 3 dienos 17 val. elektroniniu paštu jdereseviciene@gmail.comg (nurodžius sodybos savininko vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą) arba pasiskambinus telefonu 861232280.

NUGALĖTOJŲ IŠAIŠKINIMAS: Dalyvaujančios konkurse sodybos bus fotografuojamos ir nuotraukos patalpintos internetinėje svetainėje www.balsiai.org Balsavimas internetu vyks iki birželio 7 d. Vėliau Komisijos ir internautu balai bus sumuojami ir išrinkti nugalėtojai. Birželio 8 d., Balsių šventės metu bus paskelbti „Gražiausios sodybos“ ir „Tvarkingiausios bendrijos “ nominacijų nugalėtojai.