Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m. Gerb. Balsių bendruomenės nary, primename, kad nario mokestį reikėtų susimokėti už einamuosius metus iki š.m. Birželio mėn. 1 d.

Dažnas klausia, kas tą Bendruomenė? O kokia man nauda iš to?

Dažnas klausia kas ta BENDRUOMENĖ? O KOKIA MAN IŠ TO NAUDA?
2018 – 03 – 06 d.

Narystė bendruomenėje parodo žmogaus sąmoningumą ir jo pripažinimą, kad tai kas aplink vyksta jam yra aktualu. Remdamas bendruomenės veiklą jis balsuoja savo nario mokesčiu ir 2% GPM skirdamas vykdomiems projektams toliau tęsti.

Visuomeninės organizacijos Balsių bendruomenė teikiamos naudos visiems be išimties Balsių ir apylinkių gyventojams yra šios:

1. Socialinės akcijos (sezoniniai Blusturgiai, Kalėdinio sveikinimo atviruko kūryba ir sklaida). (moralinė)

2. Ūkinių problemų sprendimas ( Šaligatvių, dviračių takų, gatvių ir jų apšvietimo įrengimas) (materialinė nauda, Jūsų nekilnojamojo turto vertės augimas)

3. Kultūriniai renginiai: tradicinių švenčių kalendorius, Balsių mokyklos bei būrelių saviveiklininkų pasirodymai, senjorų kolektyvas „Aušrinė“, sodybų konkursai, skulptūrų ekspozicija Mitologiniame parke. (dvasinis ir kūrybinis pasitenkinimas)

4. Sporto aikštelės ir treniruokliai, tradiciniai sporto – sveikos gyvensenos renginiai, bendradarbiavimas su Verkių reg. Parko direkcija, pažintiniai žygiai, žygiai su slidėmis. Netrukus bus pristatytas velotrekas jaunimui.(sveikata ir užimtumas)

5. Viešojo intereso ginimas teismuose (žemės sklypų išsaugojimas visuomenės poreikiams: mokyklai, darželiui, Mitologiniam parkui, Balsių mikrorajono daugiafunkciniam centrui)daugiabučių invazijos sustabdymas. Plėtojamos galimybės toliau harmoningai vystyti ir tobulinti gyvenamąją aplinką.

6. Švietimo ir ugdymo įstaigų kūrimas (2011 m.pastatyta naujausia Balsių mokykla, 2017 m. baigtas rengti pradiniu klasių mokyklos projektas ir vis dar pakibęs vaikų darželio įkūrimas). (moralinė, materialinė, švietėjiška, kūrybingumo, asmenybės formavimo, saugumo, sveikos gyvensenos ir harmoningos visuomenės ugdymo NAUDOS kurios įtakojo demografinį pakilimą. (Sukurta virš 100 darbo vietų)

7. Mikrorajono, ateities vizijos, kryptingas formavimas (Balsių seniūnijos ir mikrorajono Daugiafunkcio CENTRO įkūrimo projektas). Bendradarbiavimas su VGTU architektūros katedra, jaunimo įtraukimas, politikų ir verslo atstovų dėmesio pritraukimas. (Rajono prestižo ir Jūsų nekilnojamojo turto vertės augimas ).

8. Viešųjų erdvių formavimas ir įrengimas ( Mitologinis parkas, vaikų žaidimų aikštelės, sporto aikštelės). (identiteto sukūrimas, prestižo augimas, išskirtinumas, reprezentacinės ir kultūrinės erdvės visuomeniniams sambūriams).

9. Įkurtas Balsių Šaulių būrys.

10. Saugumas „Saugūs Balsiai“ projektas jau realybė. ( nuolaidos, materialinė nauda bendruomenės nariams, saugumas, nusikalstamumo prevencija, viešinimas, būsto vertės augimas)

11. Susisiekimo ir saugaus eismo akcijos, studijos ir pasiūlymai (Žaliųjų ežerų g. rekostrukcija, aplinkkelio trasos ir kategorijos koregavimas BP iki 2030 m., nauji dviračių ir pėsčiųjų takai jungtys su Naujaneriais ir Ožkiniais, Balsių, Kryžiokų -7 tojoje, Užpalių g.). (saugus eismas)

12. Talkų organizavimas, gyvenvietės apželdinimas (alėja ties Ragučio g. Mitologinis parkas, skverelis ties Bubilo g., šalia dviračių tako prie Žaliųjų ež. g.). (ekologiška, tvarkinga aplinka, NT vertės augimas)

13. Gyventojų bendravimo skatinimas (bendri seminarai, mokymai bei renginiai Užgavėnės, Balsių bendruomenės šventė, bėgimas Balsių gatvėmis, Kaimynų diena, saviveiklininkų konkursas Balsingi Balsiai, Balsių blusos, Balsių turgelis ir kt. Projektų veiklai finansuoti rašymas. (moralinė, dvasinė, emocinė naudos)

14.Aktyvus dalyvavimas bendruomeniniame ir politiniame Vilniaus miesto gyvenime, ryšiai su tarptautinėmis bendruomeninėmis organizacijomis.(veiklos ir rezultatų viešinimas, dalinimasis patirtimi ir iniciatyvom, viešos nuomonės formavimas, politikų palaikymas)

15. Realios savivaldos decentralizacijos privalumų teikimas ir viešinimas visuomenei, dalyvavimas respublikiniuose konkursuose „Tikime laisve“, „Darni aplinka“, „Rūšiuokime ir rūpinkimės“. (veiklos viešinimas, žinomumas LT, moralinė ir emocinė nauda)

16. Balsių mikrorajono prestižo didinimas, bendruomenės narių savigarbos ir pilietiškumo skatinimas. (moralinė, materialinė ir emocinė naudos)

17. Darbo vietų kūrimas (Balsių šeimos medicinos centras, Balsių mokykla, „Žali“ paslaugų ir prekybos centras)

Naudos kurias teikiame išskirtinai Balsių bendruomenės nariams:

1. Narystė bendruomenėje užtikrina visapusiška informacijos srautą apie rajono aktualijas.
2. Nepraleisite vietos bendruomenės ir jos partnerių organizuojamu renginių. Apie tai gausite el. laišką ar žinutę telefone.
3. Nariais tampa visi būsto gyventojai ir gali naudotis visais narystės privalumais, tačiau balsavimo metu turi tik vieną bendruomenės nario balsą – žalia lustinė nario kortelė. Ją pateikus bendruomenės partneriams pagal sutartis taikomos lengvatos ir nuolaidos.
4. Taikoma nuolaida „Saugūs Balsiai“ projekte užsakant Ekskomisarų biuro teikiamas būsto apsaugos paslaugas.
5. Taikoma 20% nuolaida Yamaha muzikos mokyklos užsiėmimams.
6. Taikoma 20% nuolaida Balsių mokykloje vykstantiems komercinių būrelių užsiėmimams:
Asmenybės ugdymo centras „Motus“
VŠĮ „Geležinis Vilkas“ Regbis
Tomo Petreikio šokių studija
VŠĮ „Sostinės Krepšinio mokykla“
Menar akademija
7. Informacijos pirmenybė teikiama nariams apie registracija į renginius, paskaitas ir seminarus kuriuose ribotas dalyvių skaičius.
8. Pirmumo teisė dalyvauti bendruomenės rengiamose mugėse, viešinant savo veiklas, ieškant verslo partnerių, darbo pasiūlymų.
9. Kviečiame į kolektyvines išvykas, ekskursijas, viešnages pas kitas bendruomenes.
10. Kviečiame dalyvauti mokymuose ir projektinėje veikloje.
11. Atstovaujame ir giname bendruomenės narių interesus teismuose ir savivaldybėje.
12. Rašome charakteristikas ir rekomendacijas.
13. Priimame prašymus ir skundus.
14. Konsultuojame nekilnojamojo turto, komunikacijų pajungimo ir žemės sklypų įsigijimo klausimais.
15. Planuojame išplėsti bendruomenės nario kortelių funkcijas. Galėsite gauti nuolaidas degalinių tinkluose, parduotuvėse, turėti kredito ar debeto mokėjimo kortelę visiems pilnamečiams šeimos nariams
16. Ketvirtadieniais Balsių mokyklos didžiojoje sporto salėje vyksta bendruomenės krepšininkų treniruotės

Bendruomenes nauda 2018 (Atsisiųsti)