Partneriai

UAB „Balsių mokyklos SPV“

Rėmėjai

JAU ŠĮ PENKTADIENĮ (VASARIO 16 D.), 15:00 val. vyks eisena nuo Balsių mokyklos (Bubilo, Balsių, Jundos, Austėjos, Balsių gatvėmis), link Balsių „Mitologinio parko“. 16:00 val. kviečiame visus susiburti drauge Balsių „Mitologiniame parke“ bei kartu sugiedoti „Lietuva brangi“. Š.m. kovo 7 d. (trečiadienį), 19:00 val. vyks Balsių bendruomenės visuotinis ataskaitinis susirinkimas Balsių progimnazijos renginių salėje (Bubilo g. 8) Priminimas, nesumokėjusiems nario mokesčio dėl sumokėjimo už 2018 m.

Naujai atidaryta Šeimos krautuvėlė „Čia Market“ Balsių g. 12, Vilniuje. Didiname parduotuvės kolektyvą ir kviečiame prisijungti prie mūsų

Džiaugiamės, kad esame  Balsiuose, kur tokia stipri ir geranoriška bendruomenė.
Ruošiamės parduotuvės atidarymui. Labai stengiamės, kad  atsidarytume kuo greičiau. Norime pirkėjus pasitikti su pilnomis lentynomis prekių, bet be eilių.

Naujai atidaryta Šeimos krautuvėlė „Čia Market“ Balsių g. 12, Vilniuje. Didiname parduotuvės kolektyvą ir kviečiame prisijungti prie mūsų. Balsių ir aplinkinių apylinkių gyventojams tai bus puiki galimybė turėti darbą arti namų, o mums bus malonu jaustis vietos bendruomenės dalimi.

Patogus susisiekimas viešuoju transportu (iš Birelių, Sakališkių 76 autobusų maršrutas; iš Pagubės 36 ir 65 autobusų maršrutai, iš Krakiškių 36, 65 ir 76 autobusų maršrutai; iš Skirgiškių 66 autobusų maršrutas; iš Naujanerių, Kryžiokų, Verkių Riešės 36, 65, 66, 76 autobusų maršrutai; iš Ožkinių, Staviškių, Naujųjų Verkių, Kremplių 65 autobusų maršrutas).

Daugiau informacijos telefonu +370 614 50758 ar el. paštu v.vaitkeviciene@ciamarket.lt