Kviečiame kurti bendruomenės bibliotekėlę Balsiuose!

Bibliotekos skelbimasJūsų namų knygos jau perskaitytos?
Jos gali atgimti iš naujo mūsų bendruomenės sukurtoje bibliotekėlėje.

Laukiame ne tik naujų, bet ir ne kartą perskaitytų, tačiau tvarkingų knygų. Tai gali būti: grožinė literatūra, poezija, literatūra vaikams ir jaunimui, dalykinė literatūra (kalbų mokymasis, ekonomika, psichologija, sveikata ir grožis, biografijos, enciklopedijos, žodynai), kelionių gidai, pomėgiai, dokumentika, humoras, ir komiksai bei kt. humoras ir komiksai ir kt.

Nekantriai laukiame Jūsų knygų jau šiandien Balsių progimnazijoje, Balsių bendruomenės patalpose (202 kab.).

Susiburkime visi kartu ir turtinkime savo vidinį pasaulį, kurkime Balsius saugesnius, šviesesnius bei jaukesnius.

Jūsų Balsių bendruomenė
Pasiteirauti galite tel. 8 660 00700, 8 641 07643
  el. paštu: info@balsiai.org

 

2 thoughts on “Kviečiame kurti bendruomenės bibliotekėlę Balsiuose!

  1. Jau turim tikrai puiku knygų, jas registruojam ir jau galime naudotis biblioteka. Ačiū jas atnešusiems kaimynams ir mokyklos bibliotekai kuri atrinkusi vaikišką literatūra mums perdavė vyresniems skaitytojams skirtas, Jūsų atneštas knygas. Šiuo metu ieškome naudotu tačiau veikiančiu kompiuterių, kad galėtume rengti kompiuterio kursus senjorams, bei juos įtraukti į bendruomenines veiklas leidžiant laikraštį, gaminant skelbimus, atvirukus ir kitas naudingas veiklas. Bendruomenės centre galėsite paskaityti ir pabendrauti prie arbatos puodelio kol Jūsų anūkai kremta mokslus.

  2. Laba diena,
    Nemanau, kad bendruomenė, išskyrus Balsių progimnazijos mokinius, naudosis biblioteka, nes paprasčiausiai to padaryti neleis pastato administratorius. Atrodo, kad ši įmonė visiškai nesuinteresuota lesiti naudotis mokyklos infrastruktūra bendruomenei. Bus paskirtas arba nepatogus laikas (darbo metu), arba kitas laikas už papildomą mokestį, arba dar kas nors. Pavyzdžiui, nuo šių mokslo metų mokyklos patalpomis vakarais nebus galima naudotis mokinių atostogų metu (bent jau T. Petreikio šokių studijai). Kodėl taip yra? Stovi didžiausias pastatas, bet jis bus uždarytas. Taip pat girdėjau, kad, jeigu mokykloje bus rengiamas vaikų pasirodymas vakare, tai reikės susimokėti salės nuomą. Kur tai matyta? O kiek deklaruota, koks tai bus bendruomenės centras – tikri Vasiukai! Deklaravo, kol gavo leidimą statyti.
    Nesiekim didelių vilčių su Balsių progimnazija. Reikia ieškoti kitų galimybių.
    Pagarbiai,
    Asta

Comments are closed.