Mieli Kaimynai,
2020 m. Spalio mėn. 17 dieną (šeštadienį) nuo 11:00 val. iki 14:00 val. kviečiame prekiauti Rudens mugėje“, kuris vyks buvusio „Balsių turgelio“ vietoje (Balsių ir Ragučio gatvių sankirtoje, Balsių g. 24).

Kviečiame visus, kurie nori parduoti savo sodo-daržo, ar miško gėrybes (šviežias, ar jau paruoštas žiemai). Taip pat kviečiame verslininkus, norinčius parduoti savo produkciją.

Registracija būtina! Registruotis žemiau esančioje formoje.

Tel. nr. pasiteiravimui 867996400

Rudens mugėje gali dalyvauti tik nejaučiantys jokių simptomų ir užsiregistravę.

Primename, kad viešose, uždarose vietose, renginiuose, turguose, mugėse, visiems asmenims yra privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones), laikytis saugaus atstumo ne mažesnio kaip 2 metrai vienas nuo kito.

Vykdant Lietuvos Respublikos Sveikatos Ministro – Valstybės lygio ekstramaliosios sitaucijos valstybės operacijų vadovo sprendimą dėl COVID-19, registruoti visus gyventojus su kontaktiniais duomenimis internetu, ateinančius, prekiaujančius šioje Rudens mugėje.

Rudens mugė bus filmuojama ir/ar fotografuojama užsiregistravę, ir ateidami į Rudens mugę sutinkate, kad Jūsų atvaizdas gali būti panaudotas socialiniuose ir kituose spaudos tinkluose.

Pagarbiai,
Jūsų Balsių bendruomenė.

#

Comments are closed

Skip to content